شیوه های پرداخت

روش های پرداخت اثاث مارک که با آسایش و امنیت کامل همراه است

اثاث مارک در جهت سهولت پرداخت هزینه ی کالا، روش های مختلفی را پیش روی کاربران قرار داده، تا مشتریان دست بازی در هنگام پرداخت مبلغ کالاها داشته باشند. کاربران می توانند به دلخواه خود یکی از روش های زیر را برای پرداخت بر گزینند

1- پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی

پرداخت آنلاین و شارژ حساب اینترنتی نسبت سایر روش ها سریع تر و آسان تر می باشد و صرفه جویی در زمان را به همراه دارد .کاربران در هنگام ثبت سفارش می توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی متصل به بانک ملت، وجه کالای سفارش داده ی خود را پرداخت نمایند و یا هزینه ای را جداگانه شارژ حساب کنند.

2- پرداخت درب منزل

برای آن دسته از کاربرانی که مایلند هزینه را پس از تحویل کالا و درب منزل پرداخت کنند، اثاث مارک سرویس پرداخت درب منزل را فراهم آورده تا مشتریان با آسودگی خاطر و در فضایی امن به خرید اینترنتی بپردازند. در این روش پول به صورت نقد یا انتقال از همراه بانک « باتوجه به محدودیت سقف انتقال » انجام می شود.

3- پرداخت کارت به کارت

اگر دو روش بالا برای پرداخت کالا برایتان میسر نبود می توانید از روش پرداخت به صورت کارت به کارت استفاده نمایید. تنها کافیست مبلغ کالای مورد نظرتان را به صورت کارت به کارت« باتوجه به محدودیت سقف انتقال » به شماره کارتی که اعلام میشود واریز نمایید.

4- پرداخت از طریق اینترنت و یا گوشی همراه

از آنجایی که امروزه روش های مختلف بانکداری الکترونیک جایگزین روش های سنتی شده، آن دسته از کاربرانی که مایلند از طریق گوشی همراه و یا اینترنت به پرداخت وجه بپردازند، می توانند از روش های: پرداخت اینترنتی، همراه بانک، تلفن بانک و SMS بانک استفاده کنند. لازم به ذکر است پرداخت وجه کالای سفارش داده شده از طریق روش های فوق در همه جا امکان پذیر است.
fa_IRPersian